Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Kraina Literatury

„Cały świat jest sceną” - od tej pory całkowicie dla Was zrozumiałą dzięki Krainie Literatury

Witamy w Krainie Literatury, Twojej osobistej bibliotece wirtualnych scen z najbardziej znanych książek, wierszy i baśni wszechczasów.

Zabierz swoich uczniów w podróż po najsłynniejszych autorach i opowiadaniach na świecie i pozwól im przejść przez kluczowe miejsca w ich najsłynniejszych dziełachSpaceruj z nimi po tajemniczych lasach Snu nocy letniej, zobacz satyrę polityczną  z pierwszej ręki w Folwarku Zwierzęcym, wspinaj się z nimi na łodygę magicznej, Jasiowej Fasolki lub spotkaj Kruka — Kraina Literatury ożywia nowoczesne i klasyczne dzieła i pozwala uczniom doświadczyć ich w zupełnie nowym sposób.

Wejdź do jednej z czterech stref tematycznych, w tym:

teaching-classic-books-vr

Literatura Klasyczna

Nasza strefa Literatury Klasycznej przedstawia sposób, w jaki uczniowie angażują się w niektóre z najbardziej lubianych i najczęściej studiowanych tekstów wszechczasów. Odwiedź wyspę z „Władcy much” Goldinga, zobacz Wielkiego Brata w „Roku 1984” Orwella lub wybierz się na wycieczkę na farmę Salinas Valley z „Myszy i ludzi” Steinbecka — wszystko to jest tutaj szczegółowo opisane.

teaching-poets-corner-vr

Kącik poetycki

Wędruj samotnie jak chmura przez Kącik Poetów. Od "Kruka" Poego po "Sędziwego marynarza" Coleridge'a, ta strefa zawiera klasyczne wiersze i sonety, pomagając uczniom odkrywać uczucia i zanurzać ich w kreatywnym ekspresjonizmie.

teaching-early-years-vr

Literatura wczesnoszkolna

Poznaj najbardziej ukochane bajki świata w naszej strefie Literatury wczesnoszkolnej. Zwiedź dom Złotowłosej, poznaj Piernikowego Ludzika lub wybierz się na spacer z Czerwonym Kapturkiem — wszystkie Twoje ulubione opowieści są tutaj. Świat bajek już nigdy nie będzie taki sam…

teaching-shakespeare-vr

Szekspir

„Cały świat to scena” - od tej pory całkowicie dla Was czytelna dzięki naszej Strefie Szekspira. Odwiedź las Snu nocy letniej, posłuchaj śpiewanej przez Romeo serenady dla Julii pod jej balkonem i poznaj najbardziej klasyczne dzieła Szekspira w zupełnie nowy sposób. „Wiemy, kim jesteśmy, ale nie wiemy, kim możemy być”.

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone