Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Czym właściwie jest Avantis World?

Wyobraź sobie, że możesz zabrać swoich uczniów na Księżyc, w podróż przez naczynia krwionośne, na wędrówkę w czasie, aby spotkać dinozaury – bez względu na to, gdzie są i jakimi dysponują urządzeniami. Avantis World to rewolucyjne doświadczenie edukacyjne, w którym niemożliwe staje się (wirtualną) rzeczywistością! Oto, co zawiera…

Obejrzyj nasz 2-minutowy film przeglądowy

Edukacyjne Lądy Wirtualnej Rzeczywistości

Jak każdy inny park rozrywki, Avantis World jest podzielony na krainy, z różnymi strefami i scenami edukacyjnymi, które uczniowie mogą odkrywać samodzielnie. Każda scena nauki zapewnia w pełni wciągające doświadczenie, w którym uczniowie mogą odkrywać, badać i obserwować, tak jakby byli tam osobiście.

Zabierz swoich uczniów w miejsca, których nigdy byś sobie nie wyobrażał. Od Księżyca do wnętrza komórki roślinnej, Avantis World pozwala odkrywać niemożliwe, a wszystko to przy pomocy bezpiecznych Gogli ClassVR lub przeglądarki internetowej. Nauka nigdy nie była tak zabawna. Poznaj wszystkie atrakcje parku, korzystając z poniższego linku.

Angażujące zasoby programowe

Każda kraina rzeczywistości wirtualnej zawiera obszerny zestaw zasobów edukacyjnych, dzięki którym zyskasz jak najwięcej z każdej lekcji. Każda strefa i scena nauki zawiera szczegółowe informacje o przedmiocie, modele 3D AR oraz obrazy i filmy 360, aby zapewnić uczniowi kontekst przed rozpoczęciem eksploracji.

Od treści VR po angażujące zasoby programowe, dostęp do Avantis World można uzyskać za pośrednictwem bezpiecznej strony internetowej, aby zapewnić uczniom wszystko, czego potrzebują, aby dowiedzieć się na dany temat w klasie lub nawet zdalnie.

Raportowanie i ocena nauczycieli

Avantis World zawiera również obszerny zestaw narzędzi do raportowania i oceny, zaprojektowanych specjalnie z myślą o oszczędzaniu czasu nauczycieli.

Gdy uczniowie przechodzą przez zajęcia edukacyjne i quizy, ich postępy i osiągnięcia są śledzone i rejestrowane. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi internetowemu, nauczyciele mogą łatwo identyfikować obszary, w których uczniowie mogą potrzebować dalszego wsparcia lub pomocy, a także tworzyć dodatkowe plany lekcji, jeśli to konieczne.

Współpracuj z dowolnego miejsca

Dzięki Avantis World nie ma znaczenia, gdzie są Twoi uczniowie ani do jakiego urządzenia mają dostęp, możesz współpracować i uczyć z niezrównaną łatwością.

W klasie lub zdalnie, każdy model nauczania i uczenia się może być wspierany. Zbierz swoich uczniów na sesję kontrolowaną przez nauczyciela lub pozwól im swobodnie wędrować po parku rozrywki, aby mogli odkrywać i uczyć się we własnym tempie. Uczniowie mogą uczyć się wspólnie w grupach lub nawet doświadczyć niesamowitego parku rozrywki wyłącznie na własną rękę, wybór należy do Ciebie.

ZAREZERWUJ DARMOWĄ DEMONSTRACJĘ JUŻ DZIŚ​

Ta demonstracja jest jak żadna inna, pożegnaj się z klasyczną prezentacją PowerPoint w Zoom,
tutaj poznasz Avantis World z pierwszej ręki – zarejestruj się poniżej, aby rozpocząć odkrywanie!

    Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone