Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Zapierające dech w piersiach wirtualne doświadczenia dla Twoich uczniów

Eksploracyjne wirtualne sceny wraz z dodatkowymi zasobami programowymi VR i AR

Eksplorowalne sceny rzeczywistości wirtualnej

Świat Avantis to zapierające dech w piersiach wirtualne doświadczenie dla Twoich uczniów. Każda scena wirtualnej rzeczywistości w parku zapewnia wyjątkowe doświadczenia poznawcze, tworząc wciągający dla uczniów sposób na naukę określonych przedmiotów i tematów w ramach całego programu nauczania.

Uczeń może uzyskać dostęp do scen w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zestawu gogli ClassVR,  dowolnego urządzenia mobilnego lub przez przeglądarkę internetową. Każda scena zawiera szereg ustrukturyzowanych działań i zadań do wykonania przez uczniów, wraz z dodatkowymi informacjami i zasobami edukacyjnymi, aby upewnić się, że uczniowie poznają każdą strefę nauki w sposób przejrzysty i celowy.

Szczegółowe informacje o przedmiocie

Uczniowie, do których dostęp uzyskuje się za pośrednictwem bezpiecznej strony internetowej, rozpoczynają swoją przygodę od przeczytania wciągającego celu misji, aby dodać emocji i nadać kierunek eksploracji sceny.

Uczniowie mogą zagłębiać się w fakty zgodne z programem nauczania i dodatkowe informacje o każdej ze scen, podczas eksploracji, które pomagają zapewnić kontekst w czasie poruszania się po wciągających krajobrazach każdej z eksplorowanych stref.

Obrazy i filmy 360°

Aby dodatkowo uzupełnić eksplorowane sceny, Avantis World zawiera również obrazy i filmy 360 stopni, aby dać uczniom „prawdziwy” widok ludzi i miejsc, pomagając skonsolidować światy wirtualne i rzeczywiste.

Obrazy i filmy pozwalają uczniom doświadczyć różnych aspektów danej sceny, tak jakby byli tam osobiście, tworząc wciągające wrażenia dzięki połączeniu różnych typów mediów.

Rozszerzone modele 3D

Nie ma nic lepszego niż przytrzymanie i zbadanie obiektu dla siebie.
Świat Avantis obejmuje serię rozszerzonych modeli 3D, rozmieszczonych w całym parku rozrywki. Dzięki nim uczniowie mogą usprawnić swoją naukę, samodzielnie manipulując przedmiotami.

Podnieś pająka czarnej wdowy, trzymaj komórkę lub sprawdź silnik spalinowy, dzięki modelom AR uczniowie mogą lepiej wizualizować i rozumieć złożone koncepcje w angażujący sposób.

Testy oceniające i ćwiczenia

Zadania i ćwiczenia mają na celu poprowadzenie uczniów przez każdą scenę edukacyjną, zachęcanie do zadawania pytań i głębszej eksploracji, które można później poddać próbie przy pomocy narzędzi oceny.

Od pytań quizowych wielokrotnego wyboru, poprzez wypełnienie pustych pól, po pytania z wolnym wyborem, a nawet długie pytania esejowe, Świat Avantis zapewnia uczniom zrozumienie każdej sceny i tematu nauczania oraz zestawia te cenne dane oceniające, aby monitorować indywidualne wyniki każdego ucznia.

Arkusze i notatki

Oprócz ekscytującej wirtualnej rzeczywistości i zasobów online, uczniowie mogą uzyskać dostęp do tradycyjnych materiałów edukacyjnych, takich jak arkusze ćwiczeń i dokumenty, które pomogą im skonsolidować to, czego nauczyli się w wirtualnym parku rozrywki.

Materiały do rewizji i szczegółowe notatki źródłowe są dostępne do pobrania i wydrukowania, gotowe do pracy w trybie offline lub do zapisania jako cenne przewodniki i notatki do rewizji.

Monitorowanie postępów i nagrody

Świat Avantis ma w pełni wbudowany moduł śledzenia postępów, dzięki któremu uczniowie mogą zobaczyć, ile poznali różnych scen, jakie podejmowali aktywności i i z jakimi ocenami ukończyli edukację w każdej z poznawanych krain.

Dzięki prostemu, graficznemu pulpitowi nawigacyjnemu i certyfikatom oznaczającym ukończone zadania, intuicyjny system umożliwia uczniom śledzenie własnych postępów w odkrywaniu cudów Świata Avantis.

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone