Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Odkrywaj świat wirtualnej rzeczywistości
i edukacyjne możliwości ClassVR

Przedstawiamy: Zestaw samodzielnych gogli ClassVR

Zabezpieczony i gotowy do zajęć

Nie ma nic gorszego niż technologia, która nie działa, nie jest naładowana lub gotowa do użycia.

Zarówno zestawy ClassVR po 4, jak i 8 sztuk, mają przenośną, wzmocnioną obudowę służącą do przechowywania i ładowania, dzięki czemu wszystkie gogle VR są bezpieczne i w pełni naładowane, gotowe do użycia przez uczniów w dowolnym momencie. Specjalnie zaprojektowana pianka pomaga chronić je i bezpiecznie utrzymywać na właściwym miejscu.

Gogle VR

Bezpieczne ładowanie

Obudowa ClassVR została zaprojektowana tak, aby umożliwić naładowanie urządzeń nawet wtedy, gdy obudowa jest zamknięta i zablokowana.

Zintegrowany koncentrator ładowania USB wraz z czynnymi wentylatorami chłodzącymi zapewnia, że zestawy mogą być bezpiecznie zamknięte i jednocześnie mogą być w procesie ładowania, bez niebezpieczeństwa przegrzania się urządzeń.

Przenośny, do użycia w każdym miejscu

Maksymalizacja inwestycji w VR oznacza udostępnienie jej jak największej liczbie studentów. Dlatego obudowy-etui ClassVR zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej odpowiednie do przenoszenia, umożliwiając nawet uczniom łatwe i bezpieczne przenoszenie gogli VR z jednej klasy do drugiej.

Zestaw startowy 4 sztuk jest lekki i przenośny dla uczniów w każdym wieku, a zestaw 8 sztuk ma wysuwany uchwyt i wytrzymałe kółka, czyli transport gogli VR jest prosty, nawet dla małych dzieci. Dzięki mocnej powłoce z ABS i miękkiej wewnętrznej piankowej wyściółce gogle VR są zabezpieczone przed stuknięciami, uderzeniami i nieostrożnym obchodzeniem się z nimi.

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone