Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Współpracuj z dowolnego miejsca

Bezpieczne, wciągające i oparte na współpracy środowiska
z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie…

Obsługuje nauczanie i uczenie się w klasie, zdalne i hybrydowe

Avantis World łączy klasę uczniów w wirtualnej rzeczywistości, niezależnie od lokalizacji czy urządzenia. Niezależnie od tego, czy są w klasie, czy uczą się zdalnie, uczniowie mogą uczyć się jako jeden.

Dostępny z zestawu słuchawkowego ClassVR lub dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową, Avantis World obsługuje każdy wyobrażalny scenariusz nauczania, pomagając zapewnić prawdziwą wartość dodaną do każdej lekcji z VR, bez względu na to, gdzie i czego uczniowie się uczą.

Prowadź lekcje po swojemu

Wspierając wiele metod nauczania, Avantis World oferuje nauczycielom i uczniom różne sposoby angażowania się i odkrywania parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości. Różne „tryby” pozwalają nauczycielom określić, w jaki sposób dostarczyć doświadczenie i jak sami uczniowie go doświadczają.

Poznaj Świat Avantis samodzielnie lub w grupach

Dzięki naszej technologii współpracy każdy uczeń może odwiedzić Świat Avantis podczas bezpiecznej, indywidualnej sesji lub dołączyć do sesji grupowej ze swoimi rówieśnikami. Dostępne są sesje „Indywidualne” lub „Wspólne”:

Indywidualnie

Uczniowie mogą samodzielnie eksplorować sceny lub strefy uczenia się, dając im swobodę zadawania pytań, odkrywania i odkrywania we własnym, nieprzerwanym tempie.

Wspólnie

Nauka rówieśnicza ułatwia bardziej angażujące doświadczenie, a w trybie współdzielonym uczniowie mogą wspólnie eksplorować sceny, umożliwiając współpracę i komunikację, gdy zanurzają się w każdej scenie edukacyjnej.

Nauka niezależna lub ukierunkowana

Wspaniale jest móc odkrywać i badać niesamowitą różnorodność treści w Świecie Avantis, jednak czasami chcemy skupić uwagę uczniów. Obsługują to tryby „eksplorowalne” i „z przewodnikiem”.

Do eksploracji

W trybie eksploracji uczniowie mogą wędrować i nawigować po całym świecie Avantis samodzielnie, z kolegą z klasy lub w grupie.

Prowadzony

W środowisku kontrolowanym przez nauczyciela uczniowie mogą eksplorować wybrane sceny, będąc jednocześnie kierowanymi i prowadzonymi przez nauczyciela, co pomaga zminimalizować czynniki rozpraszające uwagę, skoncentrować się na nauce i zmaksymalizować utrwalanie wiedzy.

Dowolne urządzenie, w dowolnym momencie

Nie każdy ma dostęp do gogli wirtualnej rzeczywistości, ale to nie znaczy, że nie możesz korzystać z VR. Świat Avantis to wieloplatformowy produkt, który pomaga przenieść rzeczywistość wirtualną na dowolne urządzenie w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z zestawu Samodzielnych gogli ClassVR, laptopa, tabletu, czy nawet telefonu komórkowego, Świat Avantis można eksplorować!

Świat Avantis łączy wirtualną rzeczywistość i zasoby online w kompleksowym internetowym portalu edukacyjnym, umożliwiając uczniom korzystanie z tej technologii nie tylko w klasie, ale także w domu w sytuacjach zdalnego uczenia się.

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone