Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Kącik Poetów

Wybierz się w podróż do scenerii najbardziej znanych wierszy na świecie i pozwól swoim uczniom odkrywać głębsze znaczenia i motywy kryjące się za ich wersetami.

Poezja daje czytelnikom niezapomniane przykłady tego, jak można używać języka do wywoływania emocji oraz zabawy dźwiękami i rytmami. Poznaj kilka klasycznych przykładów poezji w tej strefie.

Zanurzając się w komnacie z Kruka Edgara Allana Poe, możesz szukać wskazówek dotyczących znaczenia tekstu i stanu emocjonalnego narratora.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

learning-about-the-highwayman-in-VR

Rozbójnik

Udaj się do samotnej gospody na skraju dzikiego i smaganego wiatrem krajobrazu, miejsca akcji romantycznego i tragicznego wiersza Alfreda Noyesa.

Learning-about-the-Rime-of-the-Ancient-Mariner-in-VR

Rymy o sędziwym marynarzu

Wybierz się w podróż na pokładzie opuszczonego statku Sędziwego Marynarza i odkryj, jak wyglądało życie na jego pokładzie. Znajdź samego Marynarza i zobacz, czy potrafisz dostrzec, jak Śmierć i umieranie za życia rzucają kośćmi o dusze marynarzy!

learning-about-the-raven-in-VR-a

Kruk

Odwiedź nastrojową scenerię wiersza Edgara Allena Poe, "Kruk". Eksploruj tę samotną i ponurą przestrzeń i szukaj wskazówek na temat izolacji i stanu emocjonalnego narratora.

Wróć do "Krainy Literatury"Ta strefa jest jednym z działów "Krainy Literatury" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone