Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Strefa Szekspira

Poznaj świat Williama Szekspira, jednego z najbardziej wpływowych i ponadczasowych pisarzy wszechczasów. Lamentuj z Julią na jej balkonie lub zanurz się w Śnie nocy letniej, wchodząc do umysłu „Barda”.

William Shakespeare (1564 –1616) był twórcą postaci i historii, które nadal są studiowane i kochane. Jego dzieła, to jedne z najsłynniejszych tekstów napisanych w języku angielskim, a  komedie i tragedie, które napisał, do dziś przemawiają do czytelników.

Odwiedź magiczny las ze Snu nocy letniej, przenieś się do sceny pod balkonem i tragicznej sceny w grobowcu z Romea i Julii, doświadcz tego, co dzieje się z bohaterami tych sztuk.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

Learning-about-Macbeth-in-VR

Makbet

Poznaj szkockie wrzosowiska i zamki, aby odkryć znaczenie scenerii w sztuce Makbet.

Learning-about-Hamlet-in-VR

Hamlet

Zwiedź zamek Elsinore w ciemną zimową noc w Danii, aby poznać kluczowe tematy, które można znaleźć w szekspirowskiej sztuce Hamlet.

learning-about-a-midsummer-nights-dream-in-VR

Sen nocy letniej

Sen nocy letniej to szekspirowska sztuka pełna wspaniałych postaci. Zbadaj magiczny las, aby przypomnieć sobie fabułę sztuki i poznać kilka istotnych watków.

learning-about-romeo-juliet-in-VR

Romeo i Julia

Romeo i Julia to szekspirowski dramat, zawierający wiele intrygujących wątków. Scena balkonowa i scena w grobowcu to dwa najpopularniejsze, pełne symboliki obszary do dogłębnego studiowania.

Wróć do "Krainy Literatury"Ta strefa jest jednym z działów "Krainy Literatury" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone