Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Strefa Nieokiełznanej Pogody

Od czego zależy pogoda i pory roku? Dlaczego klimaty są ważne? W jaki sposób powstają tornada, huragany i burze? Dowiedz się w Strefie Dzikiej Pogody!

Dowiedz się, jak zmieniają się klimaty i pogoda na całym świecie w zależności od zmieniających się pór roku. Dowiedz się, w jaki sposób deszcz i śnieg są częścią obiegu wody oraz jak zmienia się klimat naszej planety – i dlaczego.

Wejdź w najbardziej ekstremalne warunki pogodowe na Ziemi, od tornad po tsunami. Zobacz, jaki wpływ mogą mieć ekstremalne warunki pogodowe na naszą planetę i ludzi mieszkających w dotkniętych nimi społecznościach.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

storm-hurricane-virtual-reality-lesson

Anatomia burzy

Wszyscy możemy rozpoznać tę charakterystyczną ciemnoszarą chmurę, która mówi nam, że nadchodzi burza – ale co powoduje burze i co tak naprawdę dzieje się na burzowym niebie? Wejdź do środka, aby się przekonać!

vr-lesson-rainfall-river-flooding

Powodzie

Rzeki przynoszą świeżą wodę, są źródłem pożywienia i środkiem transportu do niezliczonych regionów na całym świecie — nic więc dziwnego, że na ich brzegach powstały osady. Ale co się dzieje, gdy rzeka zostanie wzbiera i następuje powódź? Dowiedz się, przeglądając naszą poklatkową scenę powodzi.

weather-season-lesson-in-virtual-reality

Cztery pory roku

Przeżyj wszystkie cztery pory roku w jednym krajobrazie podczas eksploracji naszego ogrodu zaprojektowanego, aby pokazać, w jaki sposób zmiany sezonowe powodują różnice pogodowe - i jak napędza to ciągłe odradzanie się życia roślinnego na Ziemi.

teaching-global-warming-in-VR

Zmiany klimatyczne

W jaki sposób ludzie powodują zmiany klimatu i co możemy z tym zrobić? Dowiedz się, jak emisje wpływają na temperaturę i przepływ energii na naszej planecie, i rozpocznij dyskusje na temat trudnych wyborów, przed którymi stoi ludzkość, aby chronić życie na Ziemi.

Wróć do "Intrygującej Ziemi"Ta strefa jest jednym z działów "Intrygującej Ziemi" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone