Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Intrygująca Ziemia

Odkryj naszą wspaniałą planetę jak nigdy wcześniej

Poznaj naszą niesamowitą planetę od bieguna do bieguna. Zagłęb się w niesamowitą różnorodność ziemskich biomów, poznaj niektóre z najbardziej ekstremalnych klimatów i warunków oraz dowiedz się, co dzieje się pod powierzchnią naszego świata. Wejdź po schodach na platformę widokową, aby przyjrzeć się z bliska kuli ziemskiej lub dowiedzieć się, jak woda kształtowała nasze środowisko przez miliony lat.

Zbadaj następujące strefy w Krainie Intrygującej Ziemi:

piekne-biomy

Piękne biomy

Odwiedź pustynie, lasy deszczowe, łąki, tundry, krajobrazy polarne i dowiedz się więcej o klimatach i niesamowitych biomach na naszej zróżnicowanej i wspaniałej planecie.

dzika-pogoda

Nieokiełznana pogoda

Zmierz się z gwałtownymi huraganami, daj się złapać w tornado, znajdź drogę przez gęstą mgłę i wygrzewaj się we wspaniałym słońcu, a wszystko to w jeden dzień!

rzeki-i-oceany

Rzeki, morza, oceany

Podróżuj po oceanach i rzekach świata, nurkuj głęboko pod powierzchnią i dowiedz się, co obejmuje ponad dwie trzecie powierzchni naszej planety.

geologia

Geologia

Od wulkanów i gór po trzęsienia ziemi i tektonikę, ta strefa pomaga lepiej zrozumieć ziemię i jej skład, z bardzo wyjątkowej perspektywy!

intrygujaca-ziemia

Cudowny świat

Eksploruj olbrzymią kulę ziemską, zawierającą szczegółowe informacje na temat różnych aspektów geografii Ziemi do zbadania.

planeta-ludzi

Planeta ludzi

Poznaj ludzką strefę planety i odkryj niektóre sposoby, w jakie działalność człowieka oddziałuje na środowisko.

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone