Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Strefa Prehistoryczna

Cofnij się w czasie o miliony lat i spaceruj obok dinozaurów, a następnie zobacz, jak ewoluowała ludzkość i poluj z naszymi najwcześniejszymi przodkami.

Cofnij się do ery sprzed istnienia ludzi, miliony lat temu, a następnie zobacz, jak pojawił się nasz gatunek i zaczął tworzyć społeczeństwa. Ten ogromny obszar czasu rozpoczyna się tuż po wymieraniu permskim, dramatycznym wydarzeniu, które zabiło do 90% gatunków na Ziemi. Po tym punkcie nastąpił okres triasu, jury i kredy ery mezozoicznej, podczas których na naszej planecie dominowały dinozaury, aż do kolejnego masowego wymierania, które miało miejsce około 66 milionów lat temu. Przodkowie małp człekokształtnych pojawili się około 20 milionów lat temu, a homo sapiens po raz pierwszy pojawił się na Ziemi około pół miliona lat temu.

Jakie dziwne stworzenia wędrowały po Ziemi w odległej przeszłości? Jakie cechy łączyły ówczesne krajobrazy świata ze współczesnością, a co zmieniło się nie do poznania? Jak ludzie ewoluowali i przetrwali oraz jacy byli nasi najwcześniejsi przodkowie? Poprowadź swoich uczniów w odległą przeszłość, aby mogli się o tym przekonać.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

learning-about-the-triassic-period-in-VR

Okres triasu

Eksploruj krajobraz i obserwuj typowe środowisko i klimat, w którym żywe istoty funkcjonowały w okresie triasu.

learning-about-the-bronze-age-in-VR

Życie w epoce brązu

Epoka brązu była czasem wielkich przemian. Poznaj tę scenę, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak żyli ludzie w epoce brązu i dlaczego ta epoka historii jest tak ważna.

Evolution-of-Humans-Banner

Ewolucja ludzi

Wybierz się w podróż wstecz przez historię ludzkości i poznaj hominidów, ukształtowanych w ramach ludzkiej ewolucji. Od Ausralopithecus i Homo Habilis poprzez Homo Erectus, neandertalczyków i ostatecznie Homo Sapiens. Zobacz, jak ewoluowaliśmy i zmienialiśmy się przez miliony lat w jednej, łatwej do zrozumienia scenie.

teaching-vr-stone-age-human-caveman

Ludzie z epoki kamienia

Schroń się w jaskini i przyjrzyj się najwcześniejszym przykładom sztuki lub odważnie podejdź do mamuta włochatego z włócznią w dłoni - wybór należy do Ciebie. Zanurz się w surowej rzeczywistości epoki kamienia łupanego.

history-cretaceous-period

Okres kredy

Cofnij się w czasie o miliony lat i spaceruj wśród gigantycznych dinozaurów przemierzając bagniste krajobrazy. Zbliż się do wspaniałych prehistorycznychzwierząt i obserwuj ich zachowanie.

Wróć do
"Podróży przez Krainę Czasu"
Ta strefa jest jednym z działów
"Podróży przez Krainę Czasu" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone