Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Podróż przez Krainę Czasu

Cofnij się do czasu dinozaurów i wędruj przez czas aż po współczesność.

Kraina podróży w czasie to historyczny obszar Świata Avantis, zaprojektowany aby pomóc uczniom postawić się w sytuacji ludzi, którzy żyli dawno temu. Czy kiedykolwiek chciałeś zabrać swoich uczniów w przeszłość? Zostań podróżnikiem w czasie i zobacz, jak zmienił się nasz świat na przestrzeni tysiącleci, od dinozaurów po czasy egipskich dynastii i od Stonehenge po pociągi parowe. Przekonaj się, jak naprawdę wyglądało życie w okopach pierwszej wojny światowej, odwiedź pierwsze europejskie osady w Ameryce kolonialnej, zobacz niesamowite hieroglify wewnątrz starożytnych egipskich grobowców!

Poznaj Strefy chronologiczne i dowiedz się, jak naprawdę wyglądało życie w przeszłości…

teaching-prehistoric-period-vr

Okres prehistoryczny

Cofnij się w czasie o miliony lat i spaceruj obok dinozaurów, a następnie zobacz, jak ewoluowała ludzkość i poluj z naszymi najwcześniejszymi przodkami.

teaching-early-man-vr

Wczesna ludzkość

Dowiedz się, jak żyli ludzie tysiące lat temu. Zanurz się w starożytnych społeczeństwach, od Egiptu przez Rzym po Brytanię.

teaching-early-civilisation-vr

Wczesne cywilizacje

Czy kiedykolwiek chciałeś być rycerzem w zamku lub wojownikiem Wikingów? Poznaj cywilizacje na świecie sprzed tysiąca lat.

teaching-age-of-exploration-vr

Epoka eksploracji

Nadchodzi Renesans i łodzie wyruszają na eksplorację wszystkich zakątków globu, podczas gdy naukowcy odkrywają zdumiewające prawdy.

teaching-age-of-revolution-vr

Wiek Rewolucji

Świat się zmienia w burzliwych czasach XVIII i XIX wieku. Od rewolucji przemysłowej po rewolucję amerykańską — dowiedz się, jak zbudowano fundamenty naszego współczesnego życia.

teaching-modern-times-vr

Świat Współczesny

Witamy w XX wieku – czasie niesamowitego postępu naukowego, ale i straszliwych konfliktów. Jak doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj?

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone