Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Strefa czasu i przestrzeni

Od wielkiego wyścigu kosmicznego do samego czasu, eksploruj planety i układy słoneczne i przekonaj się, jak wyglądałoby życie na Marsie!

Kosmos zawsze będzie fascynującym dla ludzi tematem – być może dlatego, że większość z nas nigdy nie opuści Ziemi. Te sceny dają ci możliwość ożywienia kosmosu i nauczenia skomplikowanych abstrakcyjnych pojęć (co dzieje się z Ziemią w ciągu dnia lub roku? Dlaczego nasz Księżyc wygląda inaczej w różne dni?).

Ty też możesz zostać astronautą i odkrywać Układ Słoneczny i nie tylko. Zobacz, jak roboty (a może pewnego dnia ludzie) przemierzają powierzchnię Marsa i doświadczają powierzchni odległych planet.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

learning-about-the-sun-our-star-in-VR

Słońce – nasza gwiazda

Poznaj właściwości Słońca, naszej gwiazdy i dowiedz się, jak ważne jest dla podtrzymania życia na Ziemi.

learning-about-life-onboard-iss-in-VR

Życie na pokładzie ISS

Poznaj Międzynarodową Stację Kosmiczną i dowiedz się, jak żyją i pracują tam astronauci.

learning-about-the-lifecycle-of-a-star-in-VR

Cykl życia gwiazdy

Wybierz się w niesamowitą podróż, śledząc cykl życia gwiazdy, od jej formowania się w mgławicy, przez gigantyczny model etapu głównej sekwencji, aż po zbadanie różnych sposobów, w jakie różne gwiazdy dobiegają końca, od dramatycznych eksplozji supernowych po fascynujące czarne dziury.

learning-vr-moon-surface

Księżyc

Czy kiedykolwiek chciałeś stanąć na Księżycu i spojrzeć z powrotem na naszą niezwykłą planetę? Podążaj śladami słynnych astronautów i skomplikowanych robotów, odkrywając naszego jedynego naturalnego satelitę.

teaching-vr-mars-one-planet-base

Baza Mars One

Z jakimi wyzwaniami mogą się zmierzyć ludzie, kiedy po raz pierwszy postawią stopę na Czerwonej Planecie? Zobacz, jak wyglądałoby życie astronauty podczas załogowej misji na Marsa.

teaching-vr-mars-surface-rover-curiosity

Mars Curiosity

Wyląduj na Marsie wraz z łazikiem Curiosity i przyjrzyj się z bliska tej niesamowitej maszynie badającej powierzchnię czerwonej planety.

teaching-vr-our-solar-system

Układ Słoneczny

Leć przez Układ Słoneczny, od płonącej powierzchni Słońca do opustoszałych regionów zewnętrznych, po drodze zatrzymując się na niektórych planetach w celu ich eksploracji.

Wróć do "Krainy Super Nauki"Ta strefa jest jednym z działów "Krainy Super Nauki" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone