Piotr: 577 122 455 | Tomasz: 577 533 011 | Robert: 577 644 122

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Strefa Cudownego Świata

Eksploruj ogromną kulę ziemską, zawierającą szczegółowe informacje na temat różnych aspektów geografii Ziemi do zbadania.

Nazwij kontynenty i oceany, znajdź równik, zrozum położenie tropików i dowiedz się, dlaczego strefy czasowe są potrzebne na Ziemi dzięki temu zbiorowi scen wspierających uczniów w nauce geografii.

Wszystkie sceny zawarte w tej strefie są pokazane poniżej:

learning-about-latitude-and-longitude-in-VR

Strefy czasowe

Ta scena przedstawia gigantyczną kulę ziemską, podkreślając granice między różnymi strefami czasowymi na całym świecie.

learning-about-globe-time-zones-in-VR

Szerokość i długość geograficzna

Ta scena przenosi użytkowników do gigantycznego globu z wyraźnie zaznaczonymi liniami szerokości i długości geograficznych oraz kilkoma dobrze znanymi miejscami, które pokazują, w jaki sposób można wykorzystać siatkę geograficzną do odnalezienia pozycji na powierzchni Ziemi

learning-about-hemispheres-equator-tropics-in-VR

Półkule, równik i tropiki

Ta scena pozwala uczniom odkrywać olbrzymią kulę ziemską z zaznaczonymi liniami równika, zwrotników Raka i Koziorożca oraz kół podbiegunowych -arktycznego i antarktycznego. Kolory na masach lądowych wskazują średnie temperatury w różnych regionach, pokazując upały panujące w tropikach, kontrastujące z mroźnymi regionami polarnymi.

learning-about-continents-and-oceans-in-VR

Kontynenty i Oceany

Eksploruj kontynenty i oceany w scenie, w której gigantyczny globus przedstawia siedem kontynentów i pięć oceanów planety Ziemia. Ten superwymiarowy model pozwala uczniom odkrywać cechy Ziemi w niezapomniany sposób. Każdej lokalizacji nadano kolor, aby pomóc uczniom i nauczycielom nazwać badane regiony.

Wróć do "Intrygującej Ziemi"Ta strefa jest jednym z działów "Intrygującej Ziemi" Zarezerwuj darmowe demo

Copyright 2022 Aktin.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone